Повернення

 

Ласкаво просимо до розділу "Повернення" на сайті магазину "Midis"!

Ми цінуємо наших клієнтів та прагнемо забезпечити максимальний комфорт при покупках. У нас ви знайдете бу техніку з Європи, і ми гарантуємо найлояльніші умови повернення товару. Ми особливо пишаємося нашою лояльністю до повернення та обміну бу техніки. Розуміючи особливості бу товарів, ми надаємо нашим клієнтам рівні умови повернення як товарів належної, так і неналежної якості. Віримо в якість наших продуктів і готові підтримати вас, якщо у вас виникнуть питання чи потреби в обміні чи поверненні товарів бу техніки.

Умови повернення:

 

  1. Термін повернення : Будь-яка комп'ютерна техніка, придбана на midis.zp.ua , може бути повернена або обмінена покупцем протягом 14 днів з моменту покупки .
  2. Транспортні витрати Ми беремо на себе витрати на повернення або обмін товару. При відправленні товару до нас на повернення вкажіть нас як платника одержувача.
  3. Повернення коштів : Після отримання та перевірки поверненого товару, кошти повертаються покупцю протягом 3 робочих днів . Повернення повної суми можливе за умови , що товар не був пошкоджений покупцем .
  4. Спосіб повернення : Повернення коштів здійснюється на банківську картку покупця або готівкою у нашому магазині. Для замовлень, сплачених безготівковим розрахунком кошти повертаються шляхом безготівкового платежу на реквізити компанії-платника.
  5. Обмін товару : Покупець має право протягом 14 днів обміняти будь-який придбаний у нас товар на інший, будь то дорожчий (з доплатою) або дешевший (з поверненням переплати на банківську картку покупця).

У магазині "Midis " ми завжди готові допомогти вам із поверненням або обміном товару. Наші клієнтоорієнтовані умови роблять ваше купівельне досвід приємним та безпечним. Магазин "Midis" цінує ваш вибір та гарантує вашу задоволеність від покупки. Наша мета забезпечити вас високоякісної бу технікою та надати легкий та безпроблемний процес повернення та обміну робить нас вашим надійним партнером у світі технологій. Якщо у вас є будь-які додаткові питання або потрібна додаткова інформація, не соромтеся звернутися до нас. Ми завжди готові допомогти вам із задоволенням!

 

 

Наш веб-сайт використовує файли cookie в статистичних, рекламних і функціональних цілях. OK

Copyright © Розроблено веб-студією tgem.com.ua.