Ноутбук ThinkPad X380 Yoga

Опубліковано Пт, 14 Травня 2024 в 09:50

Великі можливості маленького пристрою

Легкий портативний ноутбук Lenovo ThinkPad X380 YOGA (20LH001HRT) створений для втілення в життя твоїх амбітних проектів та зухвалих творчих ідей. Де б тебе не осяйнуло натхнення: у літаку, на прогулянці парком чи на відпочинку біля океану — лептоп завжди готовий виконувати твої завдання, незважаючи на зовнішні обставини.

Вражаюча працездатність

Продуктивність ноутбука Lenovo ThinkPad X380 YOGA забезпечує потужний процесор Intel i5-8250U восьмого покоління мікроархітектури Kaby Lake R. Чотири його ядра працюють на тактовій частоті 1,6 ГГц із можливістю її збільшення до 3,4 ГГц у разі високих навантажень. Завдяки технології Hyper-Threading чип може обробляти до восьми потоків даних, забезпечуючи тобі одночасну роботу в кількох вимогливих програмах.

Інтегрована відеокарта Intel UHD 620 надасть можливість монтувати відео, створювати графічні об’єкти у професійних програмах, а також переглядати відео з роздільною здатністю Full HD і навіть 4K. Достатньо підключити ThinkPad X380 YOGA до великого екрана через порт HDMI — і ти матимеш домашній кінотеатр або можливість провести презентацію для широкої аудиторії.

Ноутбук оснащено 512 ГБ постійної пам’яті. Цього вдосталь для твоїх робочих файлів, улюблених фільмів, колекції музики. Фізично доступ до них обмежено сканером відбитка пальця, а самі дані шифрує модуль TPM — жодних шансів для хакерів!

Передбачено і встановлено

Оціни переваги Windows 10 Pro! Використовуй ThinkPad X380 одразу, як тільки розпакуєш: система вже готова працювати. Синхронізуй роботу ноутбука з ПК, планшетом, смартфоном, використовуючи віртуальне сховище даних. Починай роботу на одному пристрої, а завершуй на іншому. За порадою з усіх питань звертайся до голосового помічника Cortana.

Виставляй потрібний кут

Сенсорний екран діагоналлю 13,3 дюйма з роздільною здатністю Full HD працює на IPS-матриці. Яскраві кольори та глибока контрастність гарантовані навіть під кутом огляду 178 градусів. Міцний шарнір дає можливість розкривати ноутбук хоч на 360 градусів. Для роботи на ньому передбачено вбудований стилус.

Зупинись та зарядись

ThinkPad X380 YOGA готовий працювати автономно до 13,6 години в енергозбережному режимі. Закінчується заряд? Підключи пристрій до електромережі всього на годину, і він зарядиться на 80%.

Чудові перспективи

Використовуй можливості бездротового швидкісного стандарту LTE, щоб підключитися до світової мережі. Для синхронізації лептопа з іншими пристроями та периферією користуйся портами Thunderbolt, USB 3.0 та HDMI.

Наш веб-сайт використовує файли cookie в статистичних, рекламних і функціональних цілях. OK

Copyright © Розроблено веб-студією tgem.com.ua.